ODETCHNIJ NATURĄ

Gwarancja najniższej ceny przez naszą stronę

O NAS

TWOJE
MIEJSCE
W BIAŁCE

Domki Sówka to gościnny kompleks wypoczynkowy w Dursztynie, zaledwie 10 kilometrów od Białki Tatrzańskiej. Wybierając nasze domki, wybierają Państwo niepowtarzalne miejsce oraz kontakt z naturą.

Na terenie obiektu oddajemy do Państwa dyspozycji wiele możliwość aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej:

- basen z podgrzewana wodą,
- boisko sportowe wielofunkcyjne
- miejsce do grillowania wraz ze sprzętem,
- wynajem rowerów i kijków do nordic walking,
- sauna,
- miejsce do leżakownia wraz z parasolami,
- plac zabaw dla dzieci.

Co Urzekło Naszych Gości

Piękne widoki
Aktywności sportowe
Klimat
Dużo zieleni
Łatwość dojazdu

Galeria

DOMKI

Domek z 2 sypialniami

Nowoczesne domki przyjazne środowiskowi naturalnemu. To bardzo ważne szczególnie w kontekście postępującej degradacji otaczającej nas...

Cena od 250 PLN

DOMKI

Domek drewniany

Domek góralski z niepowtarzalnym klimatem, zbudowany z bali i kamienia. Jest to domek główny, wyodrębniony od pozostałych. Dzięki temu...

Cena od 250 PLN

OPINIE

CO
GOŚCIE
MÓWIĄ
O POBYCIE

 • Rewelacyjne domki w rewelacyjnym miejscu. Gorąco polecam na dłuższy lub krótszy wypoczynek. Kto lubi spokojne miejsca skąd można dojechać w wiele atrakcyjnych miejsc, to to miejsce jest właśnie dla niego. I to wszystko w jakości Premium. Gorąco polecam!
  Dariusz,
  Kraków
 • Fantastyczny obiekt, widoki, ludzie, można mega odpocząć. Porównała bym ten pobyt do exclusive spa and wellness. Dźwięki przyrody nie do opisania w szczególności dzwoneczki owieczek pasących się na polach.
  Ania,
  Wrocław
 • Piękne widoki, spokojna okolica, dostępność rowerów bez konieczności dodatkowej opłaty, przesympatyczni sąsiedzi. Mam nadzieję jeszcze kiedyś tu wrócić. Polecam! :)
  Marta,
  Stalowa Wola
 • Gorąco polecam na wyjazd każdego rodzaju. Klimat miejsca sprawia, że każdy znajdzie "coś" dla siebie, co pozwoli na fantastyczny wypoczynek. Okolica idealna na piesze wycieczki oraz wycieczki rowerowe.
  Zbigniew,
  Opole
 • Piękne widoki !! Domek również piękny polecam !!!!
  Paulina,
  Dania
Bezpieczny Obiekt